Oceń ten artykuł
(3 głosów)
03.10.2019 - Zeznania pierwszych świadków, pierwsze pytania, pierwsze odpowiedzi. 
 
czwartek, 03 październik 2019 13:32

Majowe starcie z Ringier Axel Springer

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Majowe starcie z Ringier Axel Springer

poniedziałek, 14 styczeń 2019 12:35

"Rota" w obronie wolnych mediów

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
poniedziałek, 14 styczeń 2019 14:02

Kpiny z polskiego sądu

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Po raz trzeci przed Sądem Okręgowym w Warszawie nie pojawili się przedstawiciele niemieckiego koncernu Ringier Axel Springer , w tym Mark Dekan, szef RASP-Polska. I to mimo tego, że rozprawa toczy się z ich powództwa. Niemcy chcą ukarać dziennikarzy „Warszawskiej Gazety” za ujawnienie skandalicznych praktyk sterowania podległymi redaktorami w mediach koncernu. Chcą narzucić cenzurę. Stłamsić wolność słowa i polskie dziennikarstwo  niezależne od zagranicznego kapitału.

niedziela, 04 listopad 2018 10:39

Proces o wolność słowa

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Byliśmy na procesie wytoczonym "Warszawskiej Gazecie" przez Niemca Marka Dekana, szefa wydawnictwa Ringer Axel Springer Polska, w sprawie próby zablokowania przez  niemiecko-szwajcarski koncern medialny prawa polskiego wydawnictwa do informowania opinii publicznej o metodach działalności RASP w Polsce.

piątek, 04 styczeń 2019 13:36

Walka o prawdę

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Zaostrza się niemiecko-polski spór o prawdę i walka o wolność wypowiedzi. Niemiecki koncern Ringier Axel Springer po wytoczeniu procesu „Warszawskiej Gazecie” pozwał cenionego dziennikarza Witolda Gadowskiego. Obcy nadzorcy mediów chcą zdusić polską, narodową narrację historyczną, zmusić polskich redaktorów, by pisali pod niemieckie dyktando.

piątek, 04 styczeń 2019 09:57

Niemiecka pogarda i buta

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Niemiec Mark Dekan, szef grupy Onet- Ringer Axel Springer po raz drugi okazał lekceważenie i pogardę dla polskiego sądu. Znowu nie stawił się na procesie, który sam wytoczył «Warszawskiej Gazecie». Niemcy chcą ukarać polskich dziennikarzy za ujawnienie skandalicznych praktyk sterowania podległymi redaktorami. Aferę opisało wiele mediów, ale atak niemieckiego koncernu skupił się wyłącznie na niezależnej od zagranicznego kapitału "Warszawskiej Gazecie".Ten proces jest jednym z najważniejszych w walce o wolność słowa.