Wykup subskrypcję za 19.90 zł, oglądaj nagrania na

Film dostępny na PL1VOD.COM

Aby oglądać wszystkie aktualne i archiwalne nagrania Telewizji PL1.tv, subskrybuj nasz kanał za 19,90 zł miesięcznie. Wspieraj wolne media i otrzymaj w pakiecie nieograniczony dostęp do treści „Warszawskiej Gazety”, „Zakazanej Historii” i Telewizji PL1.tv
premiera: 17.11.2023
czas: 33 min
Ocena
5/5

7

Lubi to

Udostępnij

Absolutny brak zgody na cyfrowy koszmar jaki przygotowują

Wspieraj nas

Opis

 1. Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy (zmiany w traktatach UE)

  https://nauczycieledlawolnosci.pl/2023/11/10/akcja-ogolnopolska-11-listopada/


  Na stronie Stowarzyszenia „Nauczyciele dla Wolności” jest opublikowany tekst Mariusza Jagóry do pobrania, który jest propozycją tekstu listu lub maila do europosłów – apelu w sprawie zatrzymania zmian w traktatach europejskich.

  Zmiany w Traktatach Unii Europejskiej będą głosowane w Parlamencie Europejskim w dniach 20 – 23 listopada. Do tego czasu powinniśmy zgłosić swój brak zgody na ten zamach na suwerenność Polski!!!

  Na stronie są również adresy mailowe do polskich europosłów. Najlepszym rozwiązaniem jest wysłanie listu poleconego z potwierdzeniem odbioru. Jeśli wybierzecie Państwo formę mailową, żeby ominąć zaawansowany system antyspamowy, należy wysyłać maile pojedynczo i zmieniać tytuł, kilka słów treści, a także nazwę załączonego pliku z apelem.

  https://fb.watch/of4yckcF8H/

  STOP ZMIANOM W TRAKTATACH EUROPEJSKICH!!!
  MAMY CZAS DO 20 LISTOPADA!!!

 2. WHO – przełamujeMY zmowę milczenia i zatrzymujeMY zmiany w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych IHR (2005) Światowej Organizacji Zdrowia

  Temat niezwykle groźnych dla nas zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych IHR (2005) trzeba nagłaśniać wszelkimi sposobami.

  https://pl1.tv/title/podnosimy-alarm-traktat-who-jest-smiertelnie-niebezpieczny-dlaczego-milczycie/

  Na stronie Stowarzyszenia „Nauczyciele dla Wolności” jest do pobrania opracowanie Mariusza Jagóry, która dokładnie opisuje temat zagrożeń wynikających z polityki Światowej Organizacji Zdrowia.

  https://mariuszjagora.substack.com/p/list-w-sprawie-who

  A) DOCIERAMY Z TYM SZOKUJĄCYM TEMATEM DO MEDIÓW LOKALNYCH!!!

  Tekst może być podstawą do opracowania petycji, wniosków lub skarg do organizacji na wszystkich poziomach decyzyjnych – od radnych miejskich przez posłów i senatorów, a kończąc na europarlamentarzystach. Zainteresujmy tematem media lokalne, gazety, rozgłośnie radiowe, telewizje internetowe oraz youtuberów i tiktokerów.

Stowarzyszenie „Serce Wolności” wniosło temat WHO do Komisj Zdrowia Miasta Bytom. ZobaczMY jak to zrobili:

B) DO 1 GRUDNIA POLSKA MOŻE ODRZUCIĆ PIĘĆ POPRAWEK DO ARTYKUŁÓW NR 55, 59, 61,62, 63 MIĘDZYNARODOWYCH PRZEPISÓW ZDROWOTNYCH IHR (2005) Z MAJA 2022 ROKU. PISZEMY PISMA DO MZ!!!

Do 1 grudnia możemy odrzucić pięć poprawek IHR (2005), które zostały przyjęte przez Zgromadzenie Zdrowia WHO z maja 20222 r. – szczególnie ważna jest poprawka artykułu nr 59 skracająca czas wprowadzania kolejnych 307 procedowanych obecnie poprawek z 18 na 10 miesięcy. Propozycja pisma do MZ w tej sprawie na stronie Stowarzyszenia Nauczyciele dla Wolności i stronie stopwho.pl

https://stopwho.pl/wp-admin/post.php?post=812&action=edit

https://nauczycieledlawolnosci.pl/nie-dla-who/

https://mariuszjagora.substack.com/p/proba-przejecia-wadzy-przez-who


UWAGA!!! Kolejnych 307 groźnych zmian jest w fazie negocjacji. WHO zamierza je przyjąć na Zgromadzeniu Zdrowia z maja 2024 r. i jeśli poprawka nr 59 wejdzie w życie za 10 miesięcy od tej daty będą nas obowiązywać!!!

 1. ZAWIADOMIENIE DO PROKURATURY W SPRAWIE ADAMA NIEDZELSKIEGO, KTÓRE ZŁOŻYŁA FUNDACJA „POLSKIE VETO”

  Każdy z nas był świadkiem zbrodniczego łamania naszych naturalnych praw. Mamy orzecznictwo sądowe, wyrok sądu najwyższego, badania naukowe i wiele żywych wspomnień tych koszmarnych ostatnich trzech lat. Dlatego zgłaszamy się w charakterze świadka i poszkodowanego w sprawie przeciwko Adamowi Niedzielskiemu, które do prokuratury wniosła Fundacja „Polskie Veto”.

https://polskieveto.pl/niedzielskipodsad

4. GAZETA „Świat Wolności” –
  PIERWSZY NUMER WHO SAMO ZŁO


Projekt gazety prowadzi Mateusz Jarosiewicz. Gazeta jest efektem współpracy Mateusza, Stolika Wolności, zespołu STOP WHO, Stowarzyszenia „Nauczyciele dla Wolności”. Opracowanie graficzne – Iza Królik.

Link do zrzutki na ten cel. Zapraszamy do udostępniania;)
https://zrzutka.pl/h9bway

Koszt jednego egzemplarza (12 stron) – 25 groszy plus koszty przesyłki.

Jest możliwość zamówienia dowolnej liczby egzemplarzy
Gazeta jest świetnym narzędziem, żeby przerwać zmowę milczenia mediów w tym niebezpiecznym dla nas wszystkich temacie. ŻądaMY wyjścia Polski ze Światowej Organizacji Zdrowia!!! Za naszym pośrednictwem może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, którzy nie są użytkownikami mediów społecznościowych.

5.  EUROPEJSKA INICJATYWA OBYWATELSKA „TRUST AND FREEDOM”
    OD 28 GRUDNIA ZBIERAMY PODPISY!!!

http://www.TrustAndFreedom.com

https://t.me/TrustAndFreedomPoland

RAZEM ZATRZYMAMY TO SZALEŃSTWO!!!

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Proponowane